Dörröverstycken orientaliska

Dörröverstycken orientaliska
Dörröverstycken orientaliska
Dörröverstycken orientaliska
Dörröverstycken orientaliska
Dörröverstycken orientaliska
Dörröverstycken orientaliska

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKEN, 1 par, 1800-tal, skuret trä, höjd 114x51 cm

skador

165331

2013-01-11