Olle Carlström olja

Olle Carlström olja
Olle Carlström olja
Olle Carlström olja
Olle Carlström olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARLSTRÖM, Olle (1920-2006): Liggande kvinna, signerad och daterad Olle Carlström 45, olja på pannå, 64x53 cm

165363

2013-01-09