Scalextric bilbanebilar

Scalextric bilbanebilar
Scalextric bilbanebilar
Scalextric bilbanebilar
Scalextric bilbanebilar
Scalextric bilbanebilar
Scalextric bilbanebilar
Scalextric bilbanebilar
Scalextric bilbanebilar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILBANEBILAR, 3 st, Scalextric, England, Ferrari P4, Ford Mirage, Ford 3 L, originalkartonger

Kartonger med slitage och skador

165364

2013-01-09