David Engström oljemålning

David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGSTRÖM David (1933-2004): "Hennes spegel - Lycka till min älskade - älskade tavla", signerad och daterad David Engström 1972, olja på pannå, 47x30 cm

ENGS

165375

2013-01-11