Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENGSTRÖM David(1933-2004): 2 st, "Van Googh äter", "Lapaloma" signerade, olja på pannå, 27x18 resp 20,5x24 cm
165377
2013-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här