David Engström oljemålningar

David Engström oljemålningar
David Engström oljemålningar
David Engström oljemålningar
David Engström oljemålningar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM David(1933-2004): 2 st, "Van Googh äter", "Lapaloma" signerade, olja på pannå, 27x18 resp 20,5x24 cm

165377

2013-01-11