David Engström oljemålning

David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM David(1933-2004):"Slaget vid Poltava", signerad och daterad 1970, olja på duk, 24,5x29 cm

165379

2013-01-11