Oljemålning oidentifierad konstnär
2013-01-13
165386
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mansporträtt, 1900-tal, olja på duk, uppklistrad på pannå, 39x29 cm