Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Sommarhetta", monogramsignerad NGS samt signerad a tergo Nils G. Stenqvist, olja på duk, 46x65 cm

165394

2013-01-11