Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Djurspår", monogramsignerad NGS samt signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist, olja på duk, 46x55 cm
165395
2013-01-11