Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Djurspår", monogramsignerad NGS samt signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist, olja på duk, 46x55 cm

165395

2013-01-11