Servis Blå blomst

Servis Blå blomst
Servis Blå blomst
Servis Blå blomst
Servis Blå blomst
Servis Blå blomst
Servis Blå blomst
Servis Blå blomst
Servis Blå blomst

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAT -TE- OCH KAFFESERVIS, ca 80 dlr, Royal Copenhagen, "Blå blomst", olika sortering, bestående av, 11 mattallrikar, 10 djupa tallrikar,6 bordstallrikar, 8 uppläggningsfat, 10 tekoppar med fat, 8 kaffekoppar med fat, 11+ 6 assietter, 8 smörfat, 2 såsskålar, tekanna, sockerskål, gräddkanna, 1 par ljusstakar, mm

Skador och nagg

165408

2013-01-11