Servis Blå blomst
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MAT -TE- OCH KAFFESERVIS, ca 80 dlr, Royal Copenhagen, "Blå blomst", olika sortering, bestående av, 11 mattallrikar, 10 djupa tallrikar,6 bordstallrikar, 8 uppläggningsfat, 10 tekoppar med fat, 8 kaffekoppar med fat, 11+ 6 assietter, 8 smörfat, 2 såsskålar, tekanna, sockerskål, gräddkanna, 1 par ljusstakar, mm
Skador och nagg
165408
2013-01-11