Skulptur Vicke Lindstrand

Skulptur Vicke Lindstrand
Skulptur Vicke Lindstrand
Skulptur Vicke Lindstrand
Skulptur Vicke Lindstrand
Skulptur Vicke Lindstrand
Skulptur Vicke Lindstrand

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Vicke Lindstrand, Kosta 1960-70-tal, i form av isblock med isbjörn, signerad KOSTA V.LINDSTRAND/BS 90019, höjd 20, längd 28, på sockel, schatull medföljer

nagg

165409

2013-01-11