Leonor Fini grafik

Leonor Fini grafik
Leonor Fini grafik
Leonor Fini grafik
Leonor Fini grafik
Leonor Fini grafik
Leonor Fini grafik

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FINI, Loenor (1908-1996): Figurstudier (4 st), signerade Leonor Fini, litografi och etsningar, bladstorlek 36x29-77x58 cm

Fläckar

165410

2013-01-11