Oljemålning med stilleben

Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben
Oljemålning med stilleben

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad 1909, Kramsfåglar, olja på duk, 41x38 cm

dukhål

165422

2013-01-13