Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GREDER, Ulf (född 1949) (2): "Virgina Waters R. C." samt "The Phene Arms", signerade Ulf Greder, 73 resp 103/360, färglitografier, 50x60 cm vardera
En med fläckar
165425
2013-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här