Ulf Greder färglitografier

Ulf Greder färglitografier
Ulf Greder färglitografier
Ulf Greder färglitografier
Ulf Greder färglitografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GREDER, Ulf (född 1949) (2): "Virgina Waters R. C." samt "The Phene Arms", signerade Ulf Greder, 73 resp 103/360, färglitografier, 50x60 cm vardera

En med fläckar

165425

2013-01-11