Oljemålning
2013-01-11
165428
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): "View from Lisbon Portugal", signerad och daterad Magalhaës -80, olja på duk, 95x170 cm