Arvid Andersson olja

Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON Arvid (född 1934): Räv och andfågel, signerad Arvid Andersson, olja på duk, 60x72 cm

165431

2013-01-12