James Coignard brons

James Coignard brons
James Coignard brons
James Coignard brons
James Coignard brons

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J. Coignard 4/8, Guyot Fondeur, brons, höjd med sockel 32 cm

165433

2013-01-12