Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J. Coignard 4/8, Guyot Fondeur, brons, höjd med sockel 32 cm
165433
2013-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här