Michel Delacroix litografi

Michel Delacroix litografi
Michel Delacroix litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DELACROIX, Michel (1933): "Le défilé militaire", signerad Michel Delacroix, LIII/C, färglitografi, 47x56 cm

Fläck

165442

2013-01-12