Vas Bertil Vallien

Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, Bertil Vallien, Kosta, polykrom dekor av stavar mot röd fond, mynning och fot i frostat glas, signerad och numrerad, höjd 32 cm

165443

2013-01-12