Skål Bertil Vallien

Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, Bertil Vallien, Kosta, underfång i blått, med blästrad dekor av fåglar och figurer, signerad och numrerad, höjd 12,5 diameter 26 cm

165446

2013-01-12