Grafiska blad
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETSNINGAR (2 st): Figurkompositioner, signerade och numrerade, 31/60 resp 45/50, 22x30 resp 39x22 cm samt GRAFISKA BLAD (2 st): Alexis and Daphne, L`heureuse Fecondite, 38x30 resp 30x33 cm
fläckar, gulnader
165448
2013-01-12