Pentti Veroma oljemålning

Pentti Veroma oljemålning
Pentti Veroma oljemålning
Pentti Veroma oljemålning
Pentti Veroma oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VEROMA, Pentti, (1903-1979): Hamnmotiv, signerad och daterad P. Veroma -40, olja på pannå, 40X50 CM

165455

2013-01-12