Dzemma Skulme akvarell

Dzemma Skulme akvarell
Dzemma Skulme akvarell
Dzemma Skulme akvarell
Dzemma Skulme akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULME, Dzemma (Lettland, född 1925) : Kvinnor, signerad och daterad Skulme 83, akvarell, 74x54 cm

165460

2013-01-12