Contreras olja

Contreras olja
Contreras olja
Contreras olja
Contreras olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 116, signerad och daterad Contreras 1068, olja på duk, 45x45 cm

165486

2013-01-12