Ikonmålning

Ikonmålning
Ikonmålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från ikon, olja på duk, 49x34 cm

Lagningar

165510

2013-01-12