Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Tureholmsviken, Trosa 1953", signerad och daterad R. Ljunggren, olja på duk, 28x30,5 cm
165511
2013-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här