Reinhold Ljunggren oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Tureholmsviken, Trosa 1953", signerad och daterad R. Ljunggren, olja på duk, 28x30,5 cm

165511

2013-01-26