Axel Sjöberg olja

Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja
Axel Sjöberg olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Höstlandskap, signerad och daterad Axel Sjöberg 35, olja på duk, 94x124 cm

165520

2013-01-13