Reinhold Ljunggren litografier
Valmis
2013-01-26
165521
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Hummertinor", 1960, "Sjöboden, Bokö", 1964, signerade R. Ljunggren PT resp 293/360, färglitografier, 32x48 - 29x47,5 cm