Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Decemberkväll vid torget", (Småstadsvinter 1963), signerad R. Ljunggren 299/300, färglitografi, 29x40 cm

Kuntoraportti

165522

Päivämäärä:

2013-02-01