Reinhold Ljunggren litografi
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Decemberkväll vid torget", (Småstadsvinter 1963), signerad R. Ljunggren 299/300, färglitografi, 29x40 cm
Kuntoraportti
165522
Päivämäärä:
2013-02-01