Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Kanalbåten vid Julaftons fyr", signerad R. Ljunggren 161/350, färglitografi, 27x38 cm

165529

2013-01-26