Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HIRSCHFÄNGARE, österrikisk, daterad 1817, klinga med graverad dekor, fäste med kavel av hjorthorn samt beslag i nysilver, balja i läder med silverbeslag, längd 83 cm
Smärre slitage
165538
2013-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här