Hirschfängare

Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HIRSCHFÄNGARE, österrikisk, daterad 1817, klinga med graverad dekor, fäste med kavel av hjorthorn samt beslag i nysilver, balja i läder med silverbeslag, längd 83 cm

Smärre slitage

165538

2013-01-24