Mosse Stoopendaal olja

Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Lyftande skrakar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1935, olja på duk, 78x75 cm

duklagning

165541

2013-01-13