Sven Linnborg gouache

Sven Linnborg gouache
Sven Linnborg gouache
Sven Linnborg gouache
Sven Linnborg gouache

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LINNBORG, Sven (1857-?): Salustånden på Norrbro, signerad och daterad Sven Linnborg, gouache, 67x96 cm

165549

2013-01-12