Birger Ericson oljemålning

Birger Ericson oljemålning
Birger Ericson oljemålning
Birger Ericson oljemålning
Birger Ericson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Flicka med solrosor, signerad Birger, olja på pannå, 48x54 cm

165554

2013-01-13