Snapplåspistol

Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SNAPPLÅSPISTOL, kaukasisk, pipa och lås med förgylld dekor, i senare stock, längd 40 cm

Stockskador

165567

2013-01-24