Hans Wigert tornål

Hans Wigert tornål
Hans Wigert tornål
Hans Wigert tornål
Hans Wigert tornål

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): "Under Stjärnorna", signerad Hans Wigert, akvarellerad torrnål, provtryck, 19x20 cm, medföljer signerad torrnålsetsning oramad med fågelmotiv, 48/165, 7x10 cm

165572

2013-01-13