Karin Broos färglitografi

Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BROOS, Karin (född 1950): "Sara med TV" färgserigrafi, signerad, 30/90, 38x57 cm

Zustandsbeschreibung

165581

2013-01-16