Bengt Fransson olja
2013-01-13
165590
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x22 cm