Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x22 cm
165590
2013-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här