Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Vid stranden, signerad C Sjöholm, olja på duk, 49x60 cm
165591
2013-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här