Skåp Karl Andersson&Söner
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, skåp- och lådhurtsar, med bänkskiva i björk, rödlack med mässingsdetaljer, KA72, formgivna av Göran Malmvall, Karl Andersson&Söner, två undersskåp, höjd 86, 80x46, två överskåp, höjd 79, 80x35 cm samt en lådhurts och en hylla
Repor, skador
165595
2013-01-14