Bengt Fransson olja
2013-01-13
165596
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm