Frans Timén oljemålning

Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

TIMÉN, Frans (1883-1968): Finnerödja järnvägsstation, signerad och daterad FransTimén 1933, olja på duk, 38x50 cm

165600

2013-01-13