Georg Lindström oljemålning

Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM Georg (född 1912): Essomack: Hornsgatan 35 - Stockholm, signerad och daterad Georg Lindström, olja på pannå, 62x93 cm

165604

2013-01-13