Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDSTRÖM Georg (född 1912): Essomack: Hornsgatan 35 - Stockholm, signerad och daterad Georg Lindström, olja på pannå, 62x93 cm
165604
2013-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här