Vytautas Kasiulis färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Kyrkfönster, signerad Kasiulis, 67/200, färglitografi,
48x33 cm

165617

2013-01-13