X:et litografi

X:et litografi
X:et litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIXON, Sven x:et (1899-1970): "Vid kusten", signerad och daterad -45, 120/200, färglitografi, 49x74

165630

2013-01-13