Bo Hultén olja

Bo Hultén olja
Bo Hultén olja
Bo Hultén olja
Bo Hultén olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HULTÉN, Bo (född 1945): "Nattfjäril", signerad och daterad Bo Hultén 66, olja på duk, 38x46 cm

dukhål

165635

2013-01-14