Reinhold Ljunggren oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Björkallé, signerad R. Ljunggren, olja på pannå, 31x23 cm

165643

2013-01-26