Reinhold Ljunggren

Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Uppdragna ekor, signerad R. Ljunggren, olja på pannå, 38x46 cm

165645

2013-01-26