Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
TIDSKRIFTSHYLLA, Jonas Bohlin, formgiven 2001, "Revy", grå MDF/aluminium/mässing, 120x120 cm
PROVENIENS: Leo Burnett
Smärre ytskador
165661
2013-01-14