Jonas Bolin "Revy"

Jonas Bolin
Jonas Bolin
Jonas Bolin
Jonas Bolin
Jonas Bolin
Jonas Bolin
Jonas Bolin
Jonas Bolin

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

TIDSKRIFTSHYLLA, Jonas Bohlin, formgiven 2001, "Revy", grå MDF/aluminium/mässing, 120x120 cm
PROVENIENS: Leo Burnett

Smärre ytskador

165661

2013-01-14